منوی دسته بندی

مشاوره تلفنی (مشاوره تلفنی رایگان)

مشاوره تلفنی

حتما برای شما هم پیش آمده که مدتی احساس آشوب درونی کرده اید و با تمام وجود دلتان می خواهد کسی بود که در لحظات سخت پذیرای دغدغه های ذهنی تان بود. با پیچیدگی هایی که زندگی شلوغ و پر استرس امروزی دارد تقریبا همه انسان ها نیاز به مشاوره های روانشناسی مداوم دارند تا با مسائل شان راحت تر برخورد کنند. مشاوره تلفنی راهکار نوینی است که به نگرانی هایتان پایان می دهد.

مراجعه به روانشناس یک نیاز ضروری در مواقعی است که احساس می کنید به تنهایی نمی توانید از پس افکارتان بر آیید و موج هجوم افکار موجب تشویش و اضطراب درونی تان شده است. البته در واقعیت امر هر کدام از ما در زندگی روزمره نیاز به مشاوره در امور مختلف داریم تا از بروز اشتباهات جلوگیری کنیم و از طرف دیگر از شکل گیری احساسات مخرب در وجودمان که سلامت روان را به خطر می اندازد جلوگیری کنیم.

متاسفانه اغلب آدم ها تصور می کنند تنها زمانی باید به مشاور مراجعه کنند که دیگر کاری از خودشان ساخته نیست و به اوج مشکلات روحی روانی رسیده اند در حالی که اگر ارتباط با یک همیار و همدم همیشگی را بر خود واجب بدانند می توانند سلامت روان خود را در حد نرمال حفظ کنند و واکنش های مناسب تری در مواجهه با مشکلات بروز دهند.

مشاوره تلفنی تهران

در شهری مانند تهران که به دلیل پایتخت بودن بسیار وسیع است و رفت و آمد در آن دشواری های مختص به خود دارد، دسترسی سریع و آسان به خدماتی مانند مشاوره تلفنی یک غنیمت بزرگ محسوب می شود. همانطور که حتما شما هم تایید می کنید مهم ترین موضوع در هنگام بروز احساسات ناخوشایند این است که در سریع ترین زمان ممکن به آن رسیدگی کنید.

مشاوره تلفنی تهران بهترین راهکار برای رسیدگی سریع به مشکلات خلقی و احساسات بد و آزار دهنده است. به محض اینکه احساس می کنید حالتان دگرگون شده و نیاز به صحبت کردن با دیگران و پیدا کردن راهکار دارید مشاوره تلفنی به کمک تان می آید. اگر مشاوره تلفنی رایگان باشد که دیگر نگرانی هم در مورد هزینه های آن نخواهید داشت و با آرامش ارتباط تان را برقرار می کنید.

در اغلب اختلالات روحی و خلقی مهم ترین فاکتور درمانی رسیدگی سریع به آن است. شما به مشکلی برخورد می کنید و مدت های زیادی با خودتان کلنجار می روید تا آن را حل کنید در حالی که اگر در کوتاه ترین فاصله به مشاور تماس بگیرید ممکن است با یک راهکار ساده خیالتان را راحت کند.

مشاوره تلفنی فوری

هر چند مشاوران بیشتر سعی می کنند شما را قوی و توانمند کنند تا بتوانید در رویارویی با مشکلات بهترین خودتان را نشان دهید اما گاهی یک پیشنهاد ساده از جانب مشاور دنیای تازه ای از آرامش را به رویتان باز خواهد کرد. همانطور که اشاره شد مشاوره تلفنی فوری شدیدا در حل مشکلات و فروکش کردن نگرانی و اضطراب شما موثر است.

پس پیش از اینکه نگرانی هایتان بیشتر شود و کار به جای باریک بکشد که با توهمات و استرس های بعد از آن مواجه شوید فکری به حال خودتان بکنید. با یک تماس ساده مشاور دلخواه تان را بیابید و موضوع را با ایشان در میان بگذارید. یکی دیگر از مزایای بزرگ مشاوره تلفنی این است که بعد از یک بار ارتباط گرفتن با روانشناس و درمیان گذاشتن موضوع نگرانی می توانید مجددا همان ارتباط را با آن شخص ادامه دهید.

در زندگی مدرن امروزی به طور روزانه با چالش های گوناگونی مواجه می شویم و خیلی مهم است که چه واکنشی در مقابل هر کدام داریم. برخورد ما با مشکلات علاوه بر اینکه در نحوه حل و فصل شدن آن تاثیر دارد روی بازخورد روحی که از آن رویداد می گیریم نیز موثر است. واکنش های مناسب نیازمند یک همفکری مداوم است چرا که یک انسان به تنهایی نمی تواند هزاران راهکار درست را تشخیص دهد.

موضوعات مشاوره تلفنی

یکی از موضوعات پایه ای و چالش برانگیز زندگی های امروز تعارضات موجود در خانواده هاست. زندگی های عصر جدید و روابط پیچیده تر شده است و در مقایسه با زندگی های گذشته ریزه کاری ها و حساسیت بیشتری پیدا کرده است. به دلیل مشغله های زیاد و استرس بیشتر زندگی مدرن، آستانه تحمل افراد خانواده تا حد قابل توجهی پایین آمده و نیاز دارند تا با مداخلات روانشناسی صبوری نشان دهند.

مشاوره خانواده تلفنی

مشاوره خانواده تلفنی یکی از شیوه های سودمند برای رسیدگی به موقع به تعارضات و مشکلاتی است که اگر به تاخیر بیفتد عواقب جبران ناپذیری در پی دارد. در این سبک اختلافات مهم ترین اقدام، پیگیری مداوم و پیوسته مشکلات است لازم است تا در جلسات مختلف جنبه های متفاوت موضوع بررسی شود تا به کمک روانشناس و فرد مراجعه کننده راهکارهای عملی اتخاذ شود.

مشاوره ازدواج تلفنی

مشاوره ازدواج تلفنی در اکثر موارد یک پروسه چند جلسه ای است که روانشناس در جلسه اول از کلیت ماجرا آگاهی پیدا می کند و در مراحل بعدی راهکارهایی را به فرد پیشنهاد می کند و از او می خواهد که نتیجه را در جلسات بعدی بازگو کند. در این مکالمات مداوم، روانشناس به تدریج روند آشنایی را ریشه یابی می کند و در مورد موضوعات و موارد حساس و قابل توجه با فرد داوطلب ازدواج بحث می کند.

مزایای مشاوره تلفنی

در مشاوره های حضوری به دلیل مشکلاتی که برای رفت و آمد، نوبت گیری، انتظار برای ملاقات روانشناس اتفاق می افتد گاهی جلسات بعدی به تاخیر خواهد افتاد یا اینکه شخص کلا از ادامه جلسات مشاوره درمانی منصرف می شود. اما در شیوه مشاوره تلفنی به دلیل اینکه تماس با مشاور در هر مکان و زمانی امکان پذیر است پیگیری مراحل بسیار ساده تر خواهد بود.

بعضی مواقع مشکلات و اختلافات به قدری اورژانسی و غیر قابل پیش بینی هستند که اگر در مدت زمان بسیار کوتاهی پیگیری نشوند، منجر به قطع کامل روابط یا اتفاقات و درگیریهای ناگوار جانبی می شوند. مشاوره تلفنی فوری امکان دریافت مشاوره های سریع و به موقع را فراهم می کند و ریسک به وجود آمدن خطرات احتمالی دیگر را پایین می آورد.

تصور کنید دچار نگرانی و استرس های شدید روانی شده اید و نمی دانید چه اقداماتی باید در جهت درمان انجام شود. از سوی دیگر به دلیل مشغله های شدید کاری و عدم شناخت مراکز روانشناسی و چگونگی ارتباط با آنها پروسه درمان را به تاخیر می اندازید. حالا موقعیتی را در نظر بگیرید که با مشاهده و احساس کوچکترین تغییرات درونی و اضطراب ناشی از مشکلات بیرونی در اولین فرصت با مشاوره تلفنی ارتباط برقرار می کنید و مشکل را مطرح می کنید.

مشاور همیشه با شما همراه است راهکارها و ایده های عملی و کارساز می دهد آرام تان می کند و برای رفع موانع شما را ترغیب خواهد کرد. این را به خاطر داشته باشید که ارزشمندترین چیزی که در اختیار دارید سلامت جسم و روان است و در صورتی که این سلامت در معرض خطر قرار بگیرد احساس سرزندگی را از دست می دهید پس پیش از بروز مشکلات پیچیده تر با مشاوره تلفنی ارتباط برقرار کنید و در مورد تعارض با همسر، کج خلقی و پرخاشگری فرزندان، اضطراب های بیش از حد و یا مشکلات کاری و عدم ارتباط موثر با همکاران و…. کمک های روانشناسانه دریافت کنید.

برای پیشگیری از بروز مشکل همیشه اقدامات سریع و به موقع حرف اول را می زند. با اقدامات عاقلانه و منطقی سلامت روان خود را همیشه در بهترین و عالی ترین سطح حفظ کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *